Wetenschap & Technologie

Creatief zijn en creatief denken, dat willen we stimuleren op De Heiacker! En dat in de Brainportomgeving waarin onze school staat. Programmeren, ontwerpen, ontdekken, onderzoeken, werken met 'old school' gereedschappen, en vooral met veel plezier dingen MAKEN. 

Iedere groep van groep 1 tot en met groep 8, heeft elke week een W&T les van meester Martin. In projecten van 6-8 weken staat er steeds een onderwerp centraal. Bij de kleutergroepen hebben we tijdens de W&T lessen geprogrammeerd. Met de nieuwe iPads van W&T hebben we nu voldoende devices om dat met de hele klas te doen. 

De groepen 3 tot en met 8 zijn ook bezig geweest met het maken van animatiefilms. In eerste instantie hebben ze dat gedaan door het maken van Flipbooks. Dit is een boekje waar je beweging in ziet als je snel door de pagina’s heen bladert. Vervolgens hebben ze een Stop Motion Video gemaakt. 

Echte wetenschappers bezochten onze school en gaen les! Kijk hier maar eens!